Wersje flaga flaga flaga
 


Aktualności

strzałka 25 sierpnia 2014
W ofercie firmy Volta pojawiają się produkty firmy D-Link obejmujące zarówno kamery IP, rejestratorów NVR,  jak również urządzenia do budowy sieci przewodowych i bezprzewodowych w tym switche, switche PoE, routery, serwery...

strzałka archiwum aktualności

OddziałyNewsletter
«
Strona  [1]
»
»  25 sierpnia 2014


W ofercie firmy Volta pojawiają się produkty firmy D-Link obejmujące zarówno kamery IP, rejestratorów NVR,  jak również urządzenia do budowy sieci przewodowych i bezprzewodowych w tym switche, switche PoE, routery, serwery NAS itp. Dzięki temu możliwe jest zbudowanie całościowego rozwiązania obejmującego kamery, rejestratory i infrastrukturę sieciową bazując na produktach jednej marki. Cechy... czytaj wiecej »
»  30 lipca 2014


 OPTIVA - przemysłowe switche PoE oraz urządzenia do transmisji sygnału IP Oferta firmy Volta wzbogaciła się o przemysłowe urządzenia OPTIVA w tym switche PoE oraz urządzenia do transmisji wideo w sieci IP na większe odległości. Rodzina switchy PoE to trzy modele:  VONT-SP1104 (4xPoE),   VONT-SP1108 (8xPoE)   oraz VONT-SP1124 (24xPoE)  Wyróżniające cechy switchy OPTIVA: 1.     1. Przemysłowa, solidnie wykonana obudowa.2.     2. Maksymalny... czytaj wiecej »
»  07 października 2013


news_photo_61.jpgMamy ogromna przyjemność poinformować Państwa o wprowadzeniu do oferty firmy VOLTA inetligentnych systemów depozytowych szewedzkiej firmy CREONE.   Oferta CREONE obejmuje kilka grup produktowych na które składają się: Systemy KEYRACK Nowatorskie, atrakcyjne cenowo depozytorów szynowych do przechowywania i zarządzania kluczami. Umożliwia obsługę do 924 kluczy lub zestawów kluczy.                                                              System KEYBOX... czytaj wiecej »
»  10 września 2013


 Z przyjemnością informujemy o wejściu do oferty nowych rejestratorów HikVISION serii 7200 mogących rejestrować w rozdzielczości 960H:   DS-7204HWI-SH/A - 4 kanałowy Real-Time 4CIF/960H - www.volta.com.pl/pl/produkty/p,3069,cyfrowy-rejestrator-wizji.htmlDS-7208HVI-SV/A - 8 kanałowy Real-Time 4CIF/960H - www.volta.com.pl/pl/produkty/p,3073,cyfrowy-rejestrator-wizji.htmlDS-7216HVI-SV/A - 16 kanałowy Real-Time 4CIF/960H - www.volta.com.pl/pl/produkty/p,3072,cyfrowy-rejestrator-wizji.html                                HikVISION seria 7200, są to rejestratory 4, 8 i 16 kanałowe, będące nowszą edycją rejestratoró klasy... czytaj wiecej »
»  05 lipca 2013


news_photo_59.jpgŚwieża dostawa najnowszysch rejestratorów HD-SDI firmy HikVision, pojawiła się właśnie na półkach w naszej firmie.Znany producent, interfejs, porogramowanie i produkt, tym razem w jakości HD (maks. 1080p), pozwala stworzyć nowy bądź rozbudować już istniejący  system dozorowy wideo do poziomu wysokiej rozdzielczości HD.DS 7204HFHI – ST – 4 kanały, nagrywanie 1080p/720p, 25kl/s na... czytaj wiecej »
»  10 czerwca 2013


news_photo_58.jpgW dniach od 3 czerwca do 6 czerwca w oddziałach firmy VOLTA odbył się cykl szkoleń produktowych dotyczących rozwiązań firmy HIKVISION Prezentacje będą obejmowały następujące zakresy tematyczne: I. Telewizja CCTV Analogowa1. Kamery stacjonarne – Szeroka oferta produktowa2. Kamery obrotowe PTZ –  Zalety rozwiązań opartych na kamerach zintegrowanych z promiennikami podczerwienii3. Rejestratory DS-7200 – Prezentacja i omówienie... czytaj wiecej »
»  15 kwietnia 2013


news_photo_57.jpgKamery z przetwornikami DIS (Digital Image System) to nowa seria kamer analogowych.Przetwoniki DIS łączą w sobie najlepsze cechy przetwoników klasy CCD czyli wysoką rozdzielczość, czułość oraz wysoki współczynnik oddawania barwy z przetwornikami klasy CMOS czyli większej enegrooszczędności, lepszej dynamice, sprawności działania i zdecydowanie bardziej atrakcyjnej cenie.Najważniejsze zalety przetworników DISWysoka czułośćPrzetwornik DIS może... czytaj wiecej »
»  18 marca 2013


news_photo_56.jpgW ofercie VOLTA pojawiła się nowa kamera zewnętrzna z układami SONY Effio E Enhanced wyposażona w nowatorski promiennik podczerwieni serii Line Array. Nowa kamera VOCC187 posiada wiele ciekawych funkcji i cech użytkowych sprawiających, że nowy model pozwala projektantowi i instalatorowi na niezwykle elastyczne dostosowanie punktu kamerowego na danego planu obserwacyjnego.  Zastosowany moduł DSP... czytaj wiecej »
»  22 lutego 2013


Minikopułki megapikselowe ZAVIO            Firma ZAVIO wprowadziła do oferty kamery kopułkowe w ultra-miniaturowej obudowie. Modele D3100 i D3200 (odpowiednio o rozdzielczości HD720p i 1080p) przeznaczone są do instalacji wewnątrz budynków, gdzie wymagany jest wysokiej jakości obraz wideo przy zachowaniu dyskretnego charakteru monitoringu.         Kamery zasilane są przez PoE... czytaj wiecej »
»  20 lutego 2013


atutem oferty sieci VOLTA są również rozwiązania w zakresie profesjonalnych Systemów Kontroli Dostępu (KD) amerykańskiego producenta PCSC. W poświęconych temu tematowi warsztatach technicznych, które odbyły się w dniu 20 lutego br., uczestniczyło w naszym oddziale w Poznaniu liczne grono wykonawców zainteresowanych innowacjami w KD.  Spotkanie było okazją do wymiany poglądów i... czytaj wiecej »
»  11 lutego 2013


 Z przyjemnością informujemy o wejściu do oferty nowych rejestratorów OPTIVA VODVR serii 7600:   VODVR7604 - 4 kanałowy Real-Time D1 - VODVR7604VODVR7608 - 8 kanałowy Real-Time D1/960H - VODVR7608VODVR7616 - 16 kanałowy Real-Time D1/960H - VODVR7616                                VODVR seria 7600, są to rejestratory 4, 8 i 16 kanałowe, będące nowszą edycją znanych już modeli VODVR... czytaj wiecej »
»  28 stycznia 2013


news_photo_50.jpgRynek produktów HD-SDI rozwija się w ostatnich miesiącach bardzo dynamiczne na świecie. Producenci prezentują coraz większą gamę produktów, kamer, rejestratorów, akcesoriów. A co najważniejsze rosnąca konkurencja oraz zwiększona podaż produktów spowodowała, że ceny urządzeń HD-SDI stała się bardzo atrakcyjna w stosunku do systemów standardowych.Idąc za tym trendem VOLTA wprowadziła do oferty... czytaj wiecej »
»  07 stycznia 2013


news_photo_49.jpgMamy przyjemność poinformować Państwa o wprowadzeniu do oferty nowej bardzo atrakcyjnej cenowo i funkcjonalnie serii rejestratorów cyfrowych firmy  HIKVISION.Firma HIKVISION należy do największych na świecie producentów urządzeń oraz rozwiązań w dziedzinie CCTV. Wg. rankingów znajduje się w pierwszej piątce wsród takich firm jak Bosch, Assa Abloy czy Honeywell. Ich urządzenia obsługiwały... czytaj wiecej »
»  01 października 2012


news_photo_48.jpgZ początkiem października w ofercie firmy VOLTA zagości kilka nowych modeli z logo VEKO.Są to modele dedykowany do pracy na małych i średnich instalacji zarówno wewnętrz jak i na zewnątrz obiektów.Po raz pierwszy w naszej ofercie pojawią się również kamery wyposażone w przetworniki klasy CMOS.Współczesne generacji sensorów fotoelektrycznych opartych na technologii... czytaj wiecej »
»  03 września 2012


news_photo_47.jpgSzanowni Państwo, Mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w cyklu bezpłatnych szkoleń produktowych, organizowanych przez firmę VOLTA. Spotkania obejmują zarówno standardowe prezentacje produktowe, gdzie słuchacze mają okazję zapoznać się z najnowszą ofertą firmy VOLTA, jak również bardzo popularne wśród naszych klientów szkolenia warsztatowe na których uczestnicy mogą szczegółowo zapoznać się zarówno z naszymi... czytaj wiecej »
»  01 sierpnia 2012


news_photo_46.jpgNowe rejestratory sieciowe SeenergyW oferice Volty pojawiły się nowe rejestratopry sieciowe firmy Seenergy, pozwalające na zapis i loklaną obsługę kamer IP.Ciekawą nowością w ofercie Volty jest rejestrator sieciowy SVR204 - 4 kanałowy wyposażony w wyjście wideo HDMI.     Pozwala na zapis strumienia 40Mb/s co odpowiada 4 kamerom FullHD z pełną ilością klatek,... czytaj wiecej »
»  24 maja 2012


news_photo_45.jpgW dniach 18-19 maja na poznańskim Kortowie odbyły się I Mistrzostwa Polski Branży Ochrony w Tenisie Security Cup 2012.Jednym z partnerów honorowych tejże imprezy była VOLTA SP Z.O.O. Pierwsza edycja tej imprezy przyciągnęła doborowe grono uczestników, którzy bezkompromisowo walczyli na kortach o jak najlepszy wynik. Piątkowe popołudnie upłynęło na wytężonych sesjach treningowych prowadzonych... czytaj wiecej »
»  23 kwietnia 2012


news_photo_43.jpgPuchar Polskiego Mistrza Techniki Alarmowej ponownie w naszych rękach!   Organizowany przez  Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem „POLALARM” konkurs na Polskiego Mistrza Techniki Alarmowej 2012 został właśnie rozstrzygnięty.  Nasza firma zaprezentowała nowatorski Redundantny System Kontroli Dostępu oparty na kontrolerach serii Fault Tolerant produkowany przez firmę PCSC i zdobyła:I... czytaj wiecej »
»  20 kwietnia 2012


news_photo_44.jpgW dniu 20 kwietnia w Poznaniu odbył się Dzień Produktów firmy VOLTA.Impreza została zorganizowana w centrum rekreacji NIKU. Uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznania się z nowościami produktowymi aktualnie wdrażanymi do oferty VOLTA. Były to m.in. urządzenia systemów sygnalizacji pożaru SD3, systemy kontroli dostępu PCSC (aktualnego Mistrza Techniki Alarmowej 2012)   oraz zaawansowane systemy telewizji... czytaj wiecej »
»  18 kwietnia 2012


news_photo_42.jpg 29 marca 2012 w Klubie Kula Hula w Białymstoku, dla klientów naszego Dystrybutora HOME SECURITY SYSTEMS ,odbyła się prezentacja nowoczesnych rejestratorów CCTV OPTIVA.Prezentację poprowadzili przedstawiciele VOLTA - Panowie: Maciej Grzondkowski i Jacek Baran.Po prezentacji i poczęstunku odbył się indywidualny turniej Bowlingowy, w którym zwycięzca otrzymał rejestrator OPTIVA VODVR7504. ... czytaj wiecej »
»  22 marca 2012


news_photo_41.jpgPrezentujemy najnowszą serię rejestratorów OPTIVA VODVR 7500.- 4 kanałowy VODVR7504 - 8 kanałowy VODVR7508 - 16 kanałowy VODVR7516 Wszystkie rejestratory z tej serii są w stanie zapisywać obraz dla kazdej z kamer z płynnością maks. 25 klatek/sek dla najwyższej rozdzielczości D1.Modele VODVR7508 i VODVR7516 są wyposażone w alternatywne wyjście monitora głównego HDMI o... czytaj wiecej »
»  05 marca 2012


news_photo_40.jpgNa początku roku firma VOLTA wprowadziła do oferty szeroką gamę produktów z zakresu elektronicznych systemów sygnalizacji pożaru francuskiej firmy SD3. Portfolio tego producenta jest bardzo obszerne i obejmuje praktycznie 100% urządzeń które we współczesnym systemie SSP mogą być wykorzystywane. Poczynając od central, poprzez różnego rodzaju czujki punktowej detekcji, detektory liniowe, czujki... czytaj wiecej »
»  27 lutego 2012


news_photo_39.jpgNowa seria kamer megapikselowych ZAVIO Nowe kamery ZAVIO to przede wszystkim rozdzielczość 2Mpix / FullHD oraz 30 kl./s dla każdej rozdzielczości. Każda kamera wyposażona została w funkcję WDR, kompatybilność z ONVIF oraz możliwość tworzenia do 10 profili wideo, które mogą być łączone z funkcją wideo cropping oraz ePTZ.Użytkownik znający poprzednie serie kamer... czytaj wiecej »
»  25 stycznia 2012


news_photo_38.jpgPromienniki podczerwieni serii VOIR. Nowa rodzina promienników wyposażona w nowatorskie, wysokoenergetyczne diody LED. Specjalna konstrukcja ww. źródeł światła pozwala na wyemitowanie bardzo silnego strumienia świetlnego przy jednocześnie niedużym poborze mocy (max kilkadziesiąt watów). Odpowiednia konstrukcja odbłyśników zapewnia szerokie kąty oraz dalekie zasięgi świecenia poszczególnych lamp.     VOIRS40/45   Diodowy promiennik podczerwieni; wyposażony w 3... czytaj wiecej »
»  08 grudnia 2011


news_photo_37.jpgPod koniec 2011 rynek produktów HD-SDI zaczął się dynamicznie rozwijać. Zarówno ze strony producentów jak i klientów, którzy zauważyli nową technologię i zacząli się nią interesować. Pojawiły się nowe projekty jak również pierwsze wdrożenia.Czując zwiększający się popyt producenci systemów CCTV zaczęli oferować coraz większa gama produktów pracujących zgodnie ze standardem HD.Dostawcy... czytaj wiecej »
»  27 września 2011


news_photo_36.jpg Szanowni Państwo,W dniach 16-17 września 2011 w Centrali VOLTA Sp. z o.o. odbył się I Ogólnopolski Zjazd Dystrybutorów. Na spotkaniu gościliśmy przedstawicieli m.in. takich firm: Anmar, Baxtom, Jamedia, Todaks, Technotronik. Pierwsza część spotkania  poświęcona była przedstawieniu oferty produktowej, nowościom oraz wymianom opinii na tematy branżowe. Po formalnej części spotkania nastąpiły same... czytaj wiecej »
»  19 września 2011


news_photo_35.jpgSzanowni Państwo, Niniejszym informujemy, od dnia 19 września 2011 został uruchomiony moduł elektronicznych zgłoszeń reklamacyjnych.Moduł Zgłoszeń RMA jest dostępny w zakładce SERWIS na naszej stronie www.volta.com.pl. Z jego pomocą w szybki i sprawny sposób będziecie Państwo mieli możliwość zgłoszenia zakupionych u nas produktów, które uległy uszkodzeniu. Dzięki elektronicznej formie, będzie dostępna możliwość... czytaj wiecej »
»  22 lipca 2011


news_photo_33.jpg Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową serię rejestratorów OPTIVA. Urządzenia charakteryzują się nowoczesną stylistyką, zaawansowanymi opcjami konfiguracyjnymi oraz dużym wyborem modeli, poczynając od atrakcyjnego cenowo modelu VODVR7004 do zaawansowanego VODVR8616. Wszystkie rejestratory wykorzystują wydajny algorytm kompresji wideo H.264, dzięki któremu zyskujemy relatywnie większą przestrzeń na dyskach twardych HDD, jak też mniejsze obciążenie sieci komputerowej... czytaj wiecej »
»  12 lipca 2011


news_photo_34.jpg Szanowni Państwo,Z przyjemnością informujemy , że firma VOLTA SP. Z.O.O uzyskała Certyfikat Firmy Przyjaznej Środowisku w zakresie recyklingu zuzytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz recyklingu baterii i akumulatorów. ... czytaj wiecej »
»  30 kwietnia 2011


news_photo_32.jpgMamy przyjemność poinformować Państwa, że w naszej ofercie pojawiły się pierwsze modele kamer i rejestratorów obsługujących format HD-SDI dedykowany do systemów telewizji dozorowej wysokiej rozdzielczości.  Zaletą nowych rozwiązań jest wysokiej jakości obraz o rozdzielczościach 720p i 1080p w formacie panoramicznym 16:9.Dzięki specjalnej konstrukcji układów elektronicznych transmisja sygnałów HD odbywa się z wykorzystaniem... czytaj wiecej »
»  14 marca 2011


news_photo_30.jpgSzanowni Państwo od Marca rodzina kamer OPTIVA powiększyła się o kamery z najnowszym układem DSP Sony EFFIO. Nowy układ DSP Sony EFFIO to gwarancja najwyższej jakości obrazu do 650 linii telewizyjnych w kolorze. Podstawowe funkcje DSP EFFIO to: Wzsoka rozdzielczość do 650 linii telewizyjnych w kolorze dostepna we wszystkich modelach kamer z DSP SONY EFFIO  Funkcja... czytaj wiecej »
»  21 lutego 2011


news_photo_29.jpgSzanowni Państwo, Mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w cyklu bezpłatnych szkoleń produktowych, organizowanych przez firmę VOLTA. Spotkania obejmują zarówno standardowe prezentacje produktowe, gdzie słuchacze mają okazję zapoznać się z najnowszą ofertą firmy VOLTA, jak również bardzo popularne wśród naszych klientów szkolenia warsztatowe na których uczestnicy mogą szczegółowo zapoznać się z naszymi produktami. Pełna... czytaj wiecej »
»  06 grudnia 2010


news_photo_28.jpg W listopadzie bieżącego roku oferta kamer OPTIVA została wzbogacona o dwa ciekawe modele kamer. Model VOCC3580. Kamera kompaktowa wyposażona w układ DSP firmy Hitachi oraz przetwornik SONY SuperHAD II.Połączenie tych dwóch elementów pozwoliło na stworzenie uniwersalnego punktu kamerowego. Wysoka rozdzielczość 580TVL w trybie kolorowym, bardzo wysoka czułość uzyskana dzięki sprawnie działającemu układowi... czytaj wiecej »
»  22 listopada 2010


Szanowni  Państwo,z przyjemnością informujemy, iż w celu uczynienia oferty VOLTA SP. Z O.O. kompleksowej, poszerzyliśmy nasze usługi o wykonywanie projektów instalacji teletechnicznych.Połączenie doświadczenia, kwalifikacji oraz zaangażowania  naszych pracowników gwarantują Państwu przygotowanie projektów dla najbardziej wymagających inwestycji.Dla każdego projektu proponujemy indywidualne rozwiązania zgodne z obowiązującymi przepisami i normami.Cennik za wykonanie usług projektowych... czytaj wiecej »
»  19 października 2010


Szanowni Państwo, W bieżącym miesiącu firma Volta Sp. z o.o. rozpoczęła współpracę z firmą Jablotron Alarms liderem wśród światowych producentów systemów bezprzewodowych. W ofercie firmy Volta Sp. z o.o. dostępne się popularne urządzenia systemu PROFI jak i nowoczesny system OASIS. Szeroka gama urządzeń detekcyjnych oraz sterujących jak sygnalizatory, termostaty itp. zapewniają dużą uniwersalność proponowanych... czytaj wiecej »
»  20 września 2010


news_photo_25.jpgMamy przyjemność poinformować, że w ofercie firmy VOLTA pojawiły się profesjonalne monitory LCD firmy AG Neovo.  Cechą charakterystyczną produktów AG Neovo jest wyróżniająca się wśród innych producentów wysoka jakość wykonania potwierdzona 36 miesięczną gwarancją. Zastosowany w nich unikalny filtr szklany NEO-V poprawia kontrast oglądanego obrazu a dodatkowo zabezpieczający przed uszkodzeniem matrycy. Większość... czytaj wiecej »
»  20 sierpnia 2010


news_photo_24.jpgOd sierpnia firma Volta rozszerzyła swoją ofertę elementów elektromagnetycznych o dwa nowe produkty :  ZW100 - zwora elektromagnetyczna o zrywalności 60kg, i charakterystycznych niewielkich wymiarach 80x33x19mm(dxsxw). Przy tak niewielkich wymiarach zwora znajduje zastosowania jako element zabezpieczający dostęp do szafek basenowych, szuflad, szaf. Opcjonalnie jest przewidziany uchwyt typ Z(TZ100).    ZW800WPR- zwora elektromagnetyczna o... czytaj wiecej »
»  11 sierpnia 2010


news_photo_23.jpg Firma Volta wprowadziła do oferty serię elektromagnetycznych trzymaczy drzwiowych. Trzymacze drzwiowe służą do blokowanie drzwi w pozycji otwartej. Działają na zasadzie elektromagnesu, w czasie podawania napięcia drzwi pozostają w pozycji otwartej. W momencie kiedy zasilanie zostanie wyłączone np. przez układ sterowania systemu ppoż. lub systemu oddymiania drzwi mogą zostać zamknięte,... czytaj wiecej »
»  26 maja 2010


news_photo_21.jpgDrodzy Klienci,z przyjemnością informujemy, iż w wyniku rozstrzygnięcia konkursu prowadzonego w czasie SECUREX 2010, główną nagrodę w postaci MŁOTA UDAROWEGO BOSCH otrzymała firma SALMO SERWIS z Warszawy.Serdecznie gratulujemy!... czytaj wiecej »
»  07 maja 2010


news_photo_20.jpg W dniach 26-29 kwietnia 2010 w Poznaniu, odbyła się kolejna edycja targów SECUREX.Firma VOLTA miała przyjemność uczestniczyć w tym przedsięwzięciu.Tegoroczne Targi były doskonałą okazją do zaprezentowania nowości produktowych w naszej ofercie.  Szczególnym zainteresowanie cieszyła się nowa linia kamer ZAVIO z przetwornikami o rozdzielczości 1,3Mpxl oraz rejestratory sieciowe firmy Seenergy serii SVR.... czytaj wiecej »
»  01 kwietnia 2010


news_photo_17.jpg                                                                                                  Od dnia 01.04.2010 w ofercie firmy Volta pojawiały się produkty czeskiej firmy Metel . Główną działalnością firmy Metel jest rozwój i produkcja urządzeń transmisyjnych dla systemów CCTV. Wszystkie produkowane wyroby odpowiadają europejskim normom zharmonizowanym. Produkty są testowane według tych norm i posiadają certyfikat TÜV jako podstawę do deklaracji zgodności.... czytaj wiecej »
»  18 lutego 2010


news_photo_15.jpg W dniu 18 lutego 2010 wspólnie z naszym Partnerem firmą Home Security Systems zorganizowaliśmy Dzień Produktów firmy Volta. Dzięki udostępnieniu przez naszego Partnera Sali Szkoleniowej przy ul. Błękitnej w Białymstoku, przeprowadzone zostały prezentacje produktowe z zakresu urządzeń CCTV oraz SSWIN. Zaprezentowane zostały urządzenia takich producentów jak OPTIVA Tytanium, Texecom, VEKO, ZAVIO itd.  Zaangażowanie... czytaj wiecej »
»  21 stycznia 2010


news_photo_14.jpgSzanowni Panstwo, Mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w cyklu bezpłatnych szkoleń produktowych, organizowanych przez firmę VOLTA. Spotkania obejmują zarówno standardowe prezentacje produktowe, gdzie słuchacze mają okazję zapoznać się z najnowszą ofertą firmy VOLTA, jak również bardzo popularne wśród naszych klientów szkolenia warsztatowe na których uczestnicy mogą szczegółowo zapoznać się z naszymi produktami. Pełna... czytaj wiecej »
»  28 grudnia 2009


news_photo_13.jpgZ wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować Państwa, że Volta Sp. z o.o. już po raz trzeci z rzędu otrzymała tytuł Gazeli Biznesu. Ten prestiżowy laur zdobyliśmy wcześniej w 2007 i 2008 roku i tym samym znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym... czytaj wiecej »
»  09 listopada 2009


news_photo_12.jpgKontynuacja dobrze znanych i cenionych rejestratorów firmy OPTIVA serii QDV. W listopadzie 2009 został wprowadzony do sprzedaży następca popularnej serii QDV czyli nowa linii QDVH. Nowe rejestratory wyposażone są w wydajny kodek kompresji  H.264. W porównaniu do poprzedniej wersji uległ zmianie również interfejs użytkownika, doszły złącza USB (szybki backup lub upgrade firmware), tor... czytaj wiecej »
»  05 października 2009


news_photo_11.jpg W dniu 5 października VOLTA Sp. z o.o. podpisała umowę na podstawie której stała się autoryzowanym dystrybutorem firmy NVT na rynku polskim. Amerykański producent jest liderem w zakresie techniki transmisji wizji z wykorzystaniem standrdowego okablowania strukturalnego. NVT produkuje szeroki zakres produktów o ugruntowanej opinii jako "najlepsze w swojej klasie". Urządzenia z logo... czytaj wiecej »
»  01 października 2009


news_photo_10.jpgCzujka PIR Prestige AMQD firmy Texecom została uznana za najlepszy produkt roku 2009 w kategorii sprzętu alarmowego. Prestiżowa Nagroda PSI Premier Award została przyznana głosami czytelników brytyjskiego branżowego czasopisma PSI MAGAZINE.Przyznający nagrodę docenili nowoczesne rozwiązania techniczne zastosowane w tym produkcie. Spełnia on rygorystyczne wymogi stopnia 3. normy EN50131-2-2 nakładane na czujkę... czytaj wiecej »
»  01 października 2009


news_photo_9.jpgCzujka PIR Prestige AMQD firmy Texecom została uznana za najlepszy produkt roku 2009 w kategorii sprzętu alarmowego. Prestiżowa Nagroda PSI Premier Award została przyznana głosami czytelników brytyjskiego branżowego czasopisma PSI MAGAZINE.Przyznający nagrodę docenili nowoczesne rozwiązania techniczne zastosowane w tym produkcie. Spełnia on rygorystyczne wymogi stopnia 3. normy EN50131-2-2 nakładane na czujkę... czytaj wiecej »
»  01 października 2009


news_photo_8.jpgWychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Volta rozszerza zakres oferowanych produktów. W naszej ofercie pojawiły się urządzenia 4 nowych dostawców:Domofony i wideodomofony firmy GENWAY:  Zakres oferowanych urządzeń tej firmy obejmuje zarówno jednolokatorskie zestawy domofonowe i wideodomofonowe jak i systemy cyfrowe pozwalające budować duże instalacje dla całych osiedli. Oferowane monitory wideodomofonowe to zarówno... czytaj wiecej »
»  04 marca 2009


news_photo_7.jpg Pragniemy poinformować Państwa, że firma Volta Sp. z o.o. znalazła się po raz kolejny w gronie przedsiębiorstw uhonorowanych przez PULS Biznesu oraz Coface Intercredit Poland nagrodą Gazele Biznesu 2008. Tym samym ponownie potwierdzony został niezwykle dynamiczny rozwój firmy. Nagroda jest również świadectwem nieskazitelnej reputacji, uczciwości i rzetelności wobec kontrahentów, pracowników a... czytaj wiecej »
»  25 listopada 2008


news_photo_6.jpgZ ogromną radością chcemy poinformować Państwa, iż nasza firma została wyróżniona przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem „Polalarm”, Złotym Dyplomem Uznania za wybitne osiągnięcia techniczne oraz za promowanie rozwoju myśli technicznej i najnowszych osiągnięć technicznych w branży ochrony osób i mienia w Polsce.Stowarzyszeniu „Polalarm” oraz naszym... czytaj wiecej »
»  17 marca 2008


news_photo_4.jpgChcielibyśmy poinformować Państwa, że firma VOLTA Sp. z o.o. znalazła się w gronie najszybciej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw i tym samym została uhonorowana Gazelą Biznesu 2007. Ten prestiżowy ranking PULSU Biznesu i Coface Intercredit Poland jest organizowany od 2000r.Najważniejszymi kryteriami doboru firm jest dynamiczny i nieustający rozwój oraz co... czytaj wiecej »
»  25 września 2007


news_photo_3.jpgW dniach 17 - 22.09.2007 odbył się tygodniowy cykl ogólnopolskich szkoleń z zakresu produktów firmy Texecom. "Road Show" organizowany we współudziale przez Texecom i VOLTA objął 4 polskie miasta (Gdańsk, Bydgoszcz, Rzeszów i Wrocław). Szkolenia cieszyły się dużym zainteresowaniem i zgromadziły wielu chętnych zapoznania się z nowoczesnymi technologiami prezentowanymi przez naszego... czytaj wiecej »
»  17 września 2007


news_photo_2.jpgW dniach 11 - 14 września 2007 odbyły się międzynarodowe Targi SAFETY & SECURITY w stolicy Bułgarii - Sofii, w których firma VOLTA wzięła czynny udział. Kolejna edycja ww. wystawy zgromadziła w tym roku liczne grono wystawców z całego świata w tym z USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Tajwanu oraz Polski, którzy... czytaj wiecej »
«
Strona  [1]
»
Ostatnia aktualizacja :  2021-01-20 , 7:05:24

Aktualności, systemy zabezpieczeń, centrale alarmowe, kamery IP, CCTV, Warszawa, monitoring, domofony, kontrola dostępuTen serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu www bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wszystkie zasady używania plików cookies znajdują się w Polityce Prywatności.Volta Warszawa. Systemy alarmowe oraz systemy pożarowe - telewizja CCTV, czujki ruchu, kamery, przyciski wyjścia i przyciski pożarowe, zewnętrzne czujniki ruchu, wideodomofony, monitoring i telewizja przemysłowa, czujniki zalania wodą, urządzenia alarmowe. Też sprzedaż przez internet.

Serwis internetowy Volta Sp. z o.o. został zoptymalizowany pod przeglądarkę internetową IE 7.0 i wyżej oraz FireFox 3.0 i wyżej. W pozostałych wygląd serwisu może się różnić od wyglądu zamierzonego.